Szkoła Podstawowa im. Pierwszych Osadników

Zabawa Mikołajkowa

Utworzono dnia 16.12.2021
W sobotę 4 grudnia na stadionie im. Leszka Kapuścińskiego w Łubowie odbyła się zabawa mikołajkowa „ W poszukiwaniu śniegu i Świętego Mikołaja”. Spotkanie dla uczniów Szkoły Podstawowej w Łubowie, dzieci z Małego Przedszkola w Łubowie oraz maluchów mieszkających w okolicznych miejscowościach: Komorze, Liszkowo, Ostroróg, Nobliny, Rakowo, Starowice i Strzeszyn zorganizowała Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej w Łubowie oraz Sołectwo Łubowo. Współorganizatorami spotkania byli: MGOPS w Bornem Sulinowie, CKiR w Bornem Sulinowie, LKS Orzeł Łubowo, Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Łubowo, sołectwa: Liszkowo, Rakowo, Ostroróg, Starowice, Nobliny. Pomocą w organizacji służyło także KGW Łubowo oraz OSP Łubowo. Trwająca blisko trzy godziny zabawa na świeżym powietrzu zgromadziła wiele dzieci wraz z rodzicami i była okazją do wspólnej zabawy. Każdy mały uczestnik otrzymał upominek od świętego Mikołaja, mógł bawić się z animatorami i świętym Mikołajem. Wszyscy przybyli tego dnia na stadion mogli posilić się słodkimi wypiekami: babeczkami, pączkami, rogalikami oraz rozgrzać się ciepłą herbatą z cytryną. Spotkanie zakończył pokaz fajerwerków. Jesteśmy dumni i szczęśliwi, że zabawa cieszyła się tak wielkim powodzeniem wśród mieszkańców Łubowa i okolicznych miejscowości. „Poszukiwanie śniegu i Świętego Mikołaja” stało się pretekstem do wspólnie spędzonego czasu w gronie rodziny i znajomych, a dla dzieci bezcennym czasem spędzonym z najbliższymi. Szczególne podziękowania kierujemy do Pana Mariusza Doroby za zaangażowanie, entuzjazm i wielkie serce okazane dzieciom. Dziękujemy także osobom i instytucjom, które wsparły nasze przedsięwzięcie: Państwu Annie i Johnemu Engelbertink, Nadleśnictwu Czaplinek, Cukierni Kandulski z Piły, Firmie „Gremo” Piotr Grela. Za organizację i sfinansowanie pokazu fajerwerków dziękujemy: Państwu: Karolinie i Szymonowi Kraskom, Patrycji i Piotrowi Krzysztofiakom, Karolinie i Tomaszowi Leśkiewiczom, Karolinie i Marcinowi Radomińskim. Cieszymy się, ze dla tak wielu z Was był to dzień pełen radości. Dziękujemy, że byliście i jesteście z nami!

Licznik odwiedzin: